2-ГЕНЕРАЛОТ Nespresso Capsulone Капсули DIY НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Метал Nespresso Машина Компатибилен Капсула Refillable Обновливи
Ново

2-ГЕНЕРАЛОТ Nespresso Capsulone Капсули DIY НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Метал Nespresso Машина Компатибилен Капсула Refillable Обновливи

DEN 1267.00
DEN 1583.52

Во форма достапна за нарачката


Информации За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Добро за вашето здравје.
Капацитет : 5g Кафе во Прав.
Неограничен број пати рефил.
Дизајниран за Nespresso машина
Компатибилен со Nespresso машина модел како belows :
Nespresso U.
Citi Z ( Не Одговара за D110 Krups).
Pixie.
Ле Коцка.
Essenza.
Maestria.
Lattissima.
Inissia.
Концепт.
Answer : ___________________________ NOTE : НЕ Одговара за Долче Ентузијазам.
Пакет Содржина :
1 x Нерѓосувачки Челик Refillable Капсула
1 x Лажица
1 x Четка
Забелешка : за обновливи капсула пијалак од кафе може да биде малку водени кој е различен од оригиналот
кафе капсула, Ако ти пречи ова , pls се carful пред да го купите!

Главните својства

Бренд Име:
Belr-Housewares
Материјал:
Пластични
Филтер Тип:
Обновливи Филтри
Type1:
nespresso капсула
Type2:
обновливи кафе капсула
type3:
Sliver
Matieral:
Нерѓосувачки Челик
Капацитет:
Спецификација:
350ml

Избор на купувачот