HD видео надзор Леќа pinhole 45MM М12*0.5 Планината Ф1.6 6.8 степен за Безбедност CCTV Камери
Ново

HD видео надзор Леќа pinhole 45MM М12*0.5 Планината Ф1.6 6.8 степен за Безбедност CCTV Камери

DEN 408.00
DEN 474.72

Во форма достапна за нарачката


HD видео надзор леќа pinhole 45 MM М12*0.5 Планината 1" Ф1.6 6.8 степен за безбедност CCTV камери
ПАКУВАЊЕ :
1 X PH-MP-45 MM Леќа
СПЕЦИФИКАЦИЈА :
Фокусна Должина : 45 MM
Агол на Гледање : 6.8 степен
Слика Формат : 1/3"
Бленда : Ф1.6
Планината : М12 *0.5
Н. Ж : 20g
СЛИКИ :
ПОВРАТНИ информации, Ние сме посветени на вашиот satisfication. вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ratting ќе бидат високо appriciated. ако не сте задоволни со какви било средства, ве молиме да ни даде можност да ви понуди соодветно решение. вие сте добредојдени да не контактирате преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек. можете да се увери, ние ќе ви даде најдоброто решение за вас. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1.2.3 ѕвезда продавачот рејтингот. ОТСТРАНУВАЊЕ грешки ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress центарот за пораки или цел страница за било каков проблем. нашата служба за корисници и техничка поддршка ќе се потрудиме да ви помогнеме. ПРЕВОЗОТ Некои производи се со бесплатен превозот со мала количина. треба да ви треба купи поголема количина со трговија на големо цена и треба подобро превозот цена, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе провери најдобар превозот метод со најдобар превозот цена за вас. Купувачот се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Брокерските провизии, должност, или прилагодено такси и даноци. ТОА Е КУПУВАЧОТ ОДГОВОРНОСТ ЗА БИЛО ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ НАДОМЕСТОЦИТЕ ШТО МОЖЕБИ СЕ НАПЛАЌААТ ПО ИСПОРАКАТА . Колку увозни давачки ќе се наплаќа таа depens на секоја земји е прилагодено политика. Ако објектите се приведени од страна на царинските по пратката е лево продавачот земја, купувачот е одговорен за царинска clerance на затворени објекти. Ако предмети се одбиени од страна на купувачот, бидејќи на сопствени цена, КУПУВАЧОТ ЌЕ БИДЕ ОДГОВОРЕН ЗА ROUNDTRIP ПРЕВОЗОТ НАДОМЕСТ. ГАРАНЦИЈА на Сите производи што се продаваат се во добра количина и веќе се под строга проверка пред превозот. ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било каков квалитет проблем пред превозот Ние и ветуваме на гаранција за квалитет за 1 година и треба да биде било каков проблем се случи, ние ќе го поправи тоа бесплатно. на враќање превозот треба да се плати од страна на купувачот, ние сме посветени на вашиот satisfication. ако не сте задоволни со производи, можете да го вратите за размена, но ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. и купувачот се плати за враќање shpping полнење. Сите treturned предмети мора да биде во добра состојба. Мажите го направија дефекти не се guarranted, како што се скршени, што се нула, итн.
СЛЕДЕТЕ WITRUE ДА УЖИВААТ ВО ВИП ЦЕНА!

Главните својства

Бренд Име:
Witrue
Број На Модел На:
PH-MP-45MM
Фокусна Должина:
45mm
Меморија Големина:
Никој

Избор на купувачот