12pcs/set високо-квалитетни 1M мини лента мерка 12 хороскопски pendant копче прстен / мал подарок
Ново

12pcs/set високо-квалитетни 1M мини лента мерка 12 хороскопски pendant копче прстен / мал подарок

DEN 572.00
DEN 657.60

Во форма достапна за нарачката

Тип : Подарок лента мерка Мерен опсег : 1000 MM Материјали : Челик Точност : 1 MM

Главните својства

Материјал:
Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
CC12
Мерен Опсег:
1.0 M

Избор на купувачот