2018 Нови 99% Јаглерод Телескопски Риболов Прачка with10BB Врти ролна Алуминиум Ролна Пол Род Комбинации Комплет Наместен 1.8 м-3.6 m
Ново

2018 Нови 99% Јаглерод Телескопски Риболов Прачка with10BB Врти ролна Алуминиум Ролна Пол Род Комбинации Комплет Наместен 1.8

DEN 1986.00
DEN 3055.68

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Риболов Прачка Вклучени:
Yes
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река
Главни Делови:
Род+Ролна
Должина:
3.6 m
линија Гајтанот Материјал:
Алуминиум Легура
риболов вид:
врти
Бренд Име:
ANZHENJI
Род Должина:
1.8 м,2.1 m,2.4 m,2.7 m,3m,3.6 m
ролна серија:
3000 ,4000, 5000
Должина:
3.6m
Користете место:
реката езеро
Тип:
врти

Избор на купувачот