DWCX 39991799 Пред Право Браник Светлата за Миење Џет Млазницата Покрие Капа за Volvo V50 S40 2005 2006 2007
Ново

DWCX 39991799 Пред Право Браник Светлата за Миење Џет Млазницата Покрие Капа за Volvo V50 S40 2005 2006 2007

DEN 275.00
DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката

Пред Право Браник Светлата за Миење Џет Млазницата Покрие Капа Одговара за Volvo V50 S40 39991799
Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : пластични Производителот Дел Број : 39991799 Објект се вклучени : 1 x светлата за миење Џет капа Компатибилен Со : Одговара за Volvo S40 / V50 2005-2007
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Главните својства

За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Volvo Модел:
S40
S40-Година:
2005 година
Бренд Име:
DWCX
Име На Модел:
39991799
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Тежина:
21g
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
Лесна инсталација
боја:
Црна
Производителот Дел Број:
39991799
одговара 1:
за Volvo S40 2005 2006 2007
Се вклопат 2:
за Volvo V50 2005 2006 2007

Избор на купувачот