Брзи и Бесни Славна личност Вин Дизел Објект Кристал Исус Крстот Pendant Ѓердан за Мажи Подарок Накит
Ново

Брзи и Бесни Славна личност Вин Дизел Објект Кристал Исус Крстот Pendant Ѓердан за Мажи Подарок Накит

DEN 268.00
DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката


Име на производ : Брзина и Страст 8 Ѓердан
Материјал : алуминиумски
Производ големина : ѓердан обемот 60cm, pendant големина : 65mm * 45mm
Пакување : OPP независни пакување
Боја : sliver
'

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
BeDif
Пол:
Мажи
Pendant Големина:
6.5*4.5 CM
Функција:
Расположение Tracker
Обликотшема:
Крстот
Тип На Објект:
Ѓердани
Ѓердан МАТЕРИЈАЛ:
алуминиумски +кристал
ѓердан боја:
Злато Сребро.
ѓердан стил:
Кина Нови Пристигна Мажите Крстот Ѓердан Накит Ѓердан
Ѓердан ОЕМ:
Добредојде
Ѓердан Пакување:
1pc/opp вреќа ,исто така како ваша желба
ѓердан нето тежина:
17 g
Ѓердан Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Ѓердан Pendant Должина:
6.5*4.5 CM
Должина:
60 cm

Избор на купувачот