49mm црна долго Метал ЛЕЌА ХАУБА за canon nikon За s&ny 49mm леќа
Ново

49mm црна долго Метал ЛЕЌА ХАУБА за canon nikon За s&ny 49mm леќа

DEN 108.00
DEN 148.80

Во форма достапна за нарачката


Спецификација :
Долго Материјал : Метал
Боја : Црна
Погоден за : 49mm филтри, адаптери, леќа
длабочина : 40mm
Пакет Содржина :
1x 49mm Долго Метал Леќа Хауба

Главните својства

Калибар:
49mm
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
49mm
Бренд Име:
Ynniwa
боја:
Црна
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачот