Батеријата Брз Полнач за Батеријата Терминал со Капи за Врвот Мислења батерии Бесплатен Превозот
Ново

Батеријата Брз Полнач за Батеријата Терминал со Капи за Врвот Мислења батерии Бесплатен Превозот

DEN 278.00
DEN 427.20

Во форма достапна за нарачката


Батерија Полнач За Батеријата Брзо Исклучување На Батеријата Брз Полнач
Батеријата Терминал Конектори со Капи Врвот Мислења
.Се вклопува страна пост батерии со стандардни пост адаптери
.Прикачите на батеријата терминал со стегање долу на ззп
.Подигнете капа за да се отстрани од батеријата терминал
.Одговара на 1 до 2 мерач жици
.Номинална 500 засилувачи континуирано, 800 засилувачи пренапони во 12 volts
.Колор-кодирани капи : Црвена и Б lue
.Одговара на топ пост батерии

Главните својства

Објектот Тежина:
0.20kg
Тип На Објект:
Скок Води
Објектот Висина:
30inch
Излезна Моќност:
Номинална 500 засилувачи континуирано, 800 засилувачи пренапони во 12 volts
батеријата:
Номинална 500 засилувачи континуирано, 800 засилувачи пренапони во 12 volts
Објектот Должина:
68inch
Батеријата Мобилен Состав:
Пластични
Бренд Име:
LUNDA
Напон:
12V
Батеријата Просечен Живот:
3---5Battery Полнење Време
Број На Батерии:
2
Објектот Ширина:
48inch
Батеријата Специфични:
Ford

Избор на купувачот