животните глава вистински чиста Месинг статуи Апстрактната Уметност Скулптура Носорог Главата Бакар Мермерна Статуа Figurine
Ново

животните глава вистински чиста Месинг статуи Апстрактната Уметност Скулптура Носорог Главата Бакар Мермерна Статуа Figurine

DEN 10445.00
DEN 15360.00

Во форма достапна за нарачката


Големина(cm) : H31x28x14.5
Превозот :
кина, воздухот пост Нормално, однесете 15-48 работни дена пристигне
Ако сакате да користите други express, ве молиме оставете порака или разговор со нас онлајн,
ние ќе ви даде најдобра цена, UPS-от, DHL, FEDEX, EMS, Кина Пост Воздух се на сите достапни.
и pls биде внимателно : на локација за подигнување на превозот надомест е не вклучително и во руралните области. u може да се погледне на веб-сајт прво да се утврди дали оддалечените области. тоа мора да се плати за extral превозот надомест за руралните области. pls контактирајте со продавачот за деталите. ви благодариме
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање.
Вредност на Комерцијална Фактура :
Со цел да се да можете да добиете овие стоки брз и да платат помалку данок (било увоз даночни се купувачите одговорност), ние секогаш да бидете на фактурата во пониска вредност, така што царинење ќе биде многу лесно и брзо.
Ако не't сакате да се направи на сметка на пониска вредност, ве молиме да не информираат колку вредноста би сакале да го покажа на сметка кога ќе го поставите цел.
Услугата Гарантира :
ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
ние сме среќни да ви помогне со враќање на средствата или девизните рок од 5 дена од приемот на производот, под услов сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.
ако сакате врати стоката назад за понатамошни решение, ве молиме контактирајте со нас однапред. купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности

Главните својства

Тема:
Животните
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Материјал:
Бакар

Избор на купувачот