22yards*12mm Везови Жакард Пастирски Цвеќиња Лента Webbing DIY Материјали за Шиење рачно изработени Лента Костим Крпа Додатоци
Ново

22yards*12mm Везови Жакард Пастирски Цвеќиња Лента Webbing DIY Материјали за Шиење рачно изработени Лента Костим Крпа Додатоци

DEN 514.00
DEN 685.44

Во форма достапна за нарачката


22yards*12mm Везови Жакард Пастирски Цвеќиња Лента Webbing DIY Материјали за Шиење рачно изработени Лента Костим Крпа Додатоци
Име На Производ : Везени Цртан Филм Лента
Ширина : 12mm
Должина : 22 метри
Материјал : памук & полиестер
Бои : мулти бои како сликата
Употреба : рачно изработени DIY костими, децата облека, завеса за шиење acscessorie

Главните својства

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
DC-06
Материјал:
Полиестер / Памук
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Техника:
Извезена
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Цвет
Ширина:
1
Име на производ:
Извезена Цвеќиња Панделки
Должина:
22 yards
Ширина:
12mm
Материјали:
Памук & Полиестер
Пакет:
22 метри многу
Примена:
Рачно изработени DIY шиење прибор, прибор за облека на децата
боја:
мулти боја
Друг Вид:
извезена ткаени webbing
Употреба:
рачно изработени DIY костим завеса за шиење acscessorie

Избор на купувачот