0603 бела 1608 бела светлина, SMD LED емитуваат светлина диоди супер светлина мушка SMD
Ново

0603 бела 1608 бела светлина, SMD LED емитуваат светлина диоди супер светлина мушка SMD

DEN 509.00
DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


0603 бела 1608 бела светлина, SMD LED емитуваат светлина диоди супер светлина мушка SMD

Главните својства

Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
EZIUSIN
Број На Модел На:
0603

Избор на купувачот