JINGLANG Сосема Нов трговија на Големо Цена со Висок Квалитет Долари Symble Pendant Hummer Затворач Шарм за Нараквица/Ѓердан Додатоци
Ново

JINGLANG Сосема Нов трговија на Големо Цена со Висок Квалитет Долари Symble Pendant Hummer Затворач Шарм за Нараквица/Ѓердан

DEN 378.72

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во нашите Продавници!
Известување
Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни производи,повеќето повластен цена.Како ви благодариме,ние ви даде подароци. Ако постои различна боја производи,може да се меша бојата,ве молиме оставете порака. Ви благодариме!
Производите може да висат во ѓердан
Начин на плаќање : прифаќаме само Зачувам .
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Превозот И Предавање :
1.Услови на Испорака : Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.ние сме бесплатен превозот за сите на нашиот однос кон светот во рок од 5~7days од EMS,DHL,Fedex,Кина Пост Воздух Mail и e Packet превозот начини ќе зависи од вкупниот износ на вашата нарачка .
2.Превозот Компании : Ние поддршка на пратката од страна на "China post" "ЕМС" "DHL""FEDEX" FEDEX ,тоа е за 8 дена за испорака. DHL,тоа е околу 7 дена за испорака. EMS,тоа е за 12 дена за испорака. Кина Пост Воздух Mail,тоа е за 25 дена за испорака. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен превозот начин, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
FEDEX
За 3-5 дена
www.fedex.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Политика За Наплата :
Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период.
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент?s превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Внимание 1).Сите наши производи се слики на вистинската фотографски. Обоени фото производи и вистинскиот производ, ќе има некои разлики поради разликата на светлина на фотографијата, ви благодариме! 2).Сите производи се рачно изработени,димензии се мери со рака некои грешки се неизбежни,ако добиете предмети,тие имаат било какви прашања,ве молиме да не информирате.

Главните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINGLANG
Број На Модел На:
DSCF8716
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Долари
Пакет:
OPP Пена Картон
Употреба:
Годишнина,Подароци,Партија
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
is_customized:
Yes
Големина:
15x8mm

Избор на купувачот