Европа и сад M мечка жакард ткаенина лето да зимска облека windbreaker одговараат фустан под текстил/100cm*150cm
Ново

Европа и сад M мечка жакард ткаенина лето да зимска облека windbreaker одговараат фустан под текстил/100cm*150cm

DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката


2747404679919513 ТОПЛА US $ 13.00 /метар US $ 8.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 13.80 /метар US $ 11.00 /метар US $ 30.00 /метар US $ 17.00 /метар US $ 18.00 /метар US $ 11.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 7.00 /метар US $ 25.00 /метар Еве што треба да додадете текст

Главните својства

боја:
Црвена, Жолта
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
130cm
Функција:
Blackout
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Стил:
Dobby
Шема:
Предиво Обоена
Бренд Име:
ROMANZO
Техника:
Плетени
Тип На Производ:
spandex ткаенина
Тип:
brocade ткаенина

Избор на купувачот