4Pcs/Set РК Роботот 1:10 Метални Легури 1.9 Инчен BEADLOCK Воланот на Rim за 1/10 Axial SCX10 TAMIYA CC01 RC4WD D90 D110 РК Автомобил
Ново

4Pcs/Set РК Роботот 1:10 Метални Легури 1.9 Инчен BEADLOCK Воланот на Rim за 1/10 Axial SCX10 TAMIYA CC01 RC4WD D90 D110 РК Автомобил

DEN 1728.00
DEN 2468.16

Во форма достапна за нарачката

4 Pcs/Set РК Роботот 1 : 10 Метални Легури 1.9 Инчен BEADLOCK Воланот на Rim за 1/10 Axial SCX10 TAMIYA CC01 RC4 WD D90 D110 РК Автомобил Карактеристики : 100% сосема нов и издржливи Направен од висок квалитет на метал Одговара 1/10 Axial SCX10 TAMIYA CC01 RC4 WD D90 D110 РК Роботот Спецификации : Материјал : Метал Алуминиум во Количина : 4 PCS Дебелина : 26mm Хексагонални totation : 12mm Одговараат за : 1/10 РК Роботот Автомобил Пакет Листата : 4 * джантите 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 2.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. 1.Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена . Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3.Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.По двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или, можете да изберете да имате замена. 4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1.100% Реална Слика.Ние се земе слики на производи од страна на самите себе за да покажува на оригинални производи. Овие се само за ваша препорака, бидејќи може да биде малку разлика помеѓу сликите и вистинскиот објект. 2.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен. 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2.Бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас. 3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
за 1/10 РК Роботот
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
INJORA
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
тркало пречник на

Избор на купувачот