6x насмевка се соочуваат со прст, рака крцкањето притисок стрес олеснување стискаш водат лица партија шега играчки реквизити gags услуги торба спојници
Ново

6x насмевка се соочуваат со прст, рака крцкањето притисок стрес олеснување стискаш водат лица партија шега играчки реквизити

DEN 863.52

Во форма достапна за нарачката


Објектот Ставка. : Анти притисок стрес олеснување насмевка се соочуваат со прст, рака стискаш
Боја : Како на сликата, испратите по случаен избор
Пакет : Секој компјутер по polybag

Главните својства

Предупредување:
НЕ СЕ СПОМЕНУВААТ
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години
Материјал:
Пластични
Mfg Серија Број:
Играчка
Пластични Тип:
PP
Батеријата:
НЕМА ПОТРЕБА
Димензии:
прибл. 1 инч
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
GSE32

Избор на купувачот