Силиконска Гума Wiper Ножеви За Peugeot 2008 Година ,2013 2014 2015 Година Пар 26+16 Шофершајбната Wiper Авто Автомобил Стил Додатоци
Ново

Силиконска Гума Wiper Ножеви За Peugeot 2008 Година ,2013 2014 2015 Година Пар 26+16 Шофершајбната Wiper Авто Автомобил

DEN 563.00
DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката


Wiper Ножеви За Peugeot 2008 2013-2016
(2013 2014 2015 2016 година)
Возачот Големина : 26 инчи(65cm)
Патникот Големина : 16 инчи(40cm)
Задните Wiper Сечилото Големина : 12 инчен(30cm)
Функција
Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот
PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста
Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .
Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители . 100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено
1.Времето за испорака е познат како belo w
Земја
Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија
10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток
Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .

3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот.Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Главните својства

Објектот Должина:
Front Wiper, Front And Rear Wiper
Објектот Тежина:
0.3kg
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Peugeot Модел:
2008 година
Година:
2017Year
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Висина:
16inch
Објектот Ширина:
26inch
Бренд Име:
Mikkuppa
Име На Модел:
CPC111/C3-29
Автомобил Производител:
За Peugeot 2008
Година:
2013 2014 2015 2016 година
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
26+16
Објектот:
Ветробранското Стакло Стакло
Задните Wiper Сечилото Големина:
12
Автомобил Направи:
за peugeot

Избор на купувачот