ATV312HU15N4 VFD Инверторот Текст 3ph 380V 4.1 + 1.5 KW Нови во кутија . Бесплатни Прирачници и Софтвер
Ново

ATV312HU15N4 VFD Инверторот Текст 3ph 380V 4.1 + 1.5 KW Нови во кутија . Бесплатни Прирачници и Софтвер

DEN 12737.28

Во форма достапна за нарачката


ATV312 HU15 N4 VFD Инверторот Текст 3ph 380 V 4.1 + 1.5 KW Нови во кутија
ТОЧКА БР.
ATV312 HU15 N4
ПАКУВАЊЕ :
ATV312 HU15 N4*1 PC
Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани Купувачи, на DHL треба повеќе за ОДДАЛЕЧЕНИТЕ ОБЛАСТИ. Значи, Ако сте на нејзината Оддалечена Област Листа, ве молиме контактирајте со нас за ПРОМЕНА НА ЦЕНА! Ви благодариме!

Главните својства

Број На Модел На:
ATV312HU15N4
Тип На Мотор:
САЛАДИН

Избор на купувачот