300pcs Kraft Налепница Labels 3.5 см Круг Божиќ labels Ви Благодариме kraft налепница Запечатување Лепило labels Прилагодено Лого labels
Ново

300pcs Kraft Налепница Labels 3.5 см Круг Божиќ labels Ви Благодариме kraft налепница Запечатување Лепило labels Прилагодено

DEN 264.00
DEN 278.40

Во форма достапна за нарачката


Материјал : само лепило
Големина : 3.5x3.5cm
КОЛИЧИНА : 300 PCS/Многу
Забелешка : цената само за нашите акции,ако треба прилагодено на вашето лого,треба да додадете дополнителни трошоци.

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Дијаметар:
3.5cm
Објектот Должина:
3.5cm
Објектот Тежина:
0.01g
Објектот Ширина:
3.5cm
Производ Карактеристики:
Самолепливи
Објектот Висина:
3.5cm
Број На Модел На:
F-T5200

Избор на купувачот