Led модерна Нордиските дневна соба pendant светилка минималистички личност Осветлување Уметност Осветлување Спални Вила Ресторан pendant светлина
Ново

Led модерна Нордиските дневна соба pendant светилка минималистички личност Осветлување Уметност Осветлување Спални Вила Ресторан

DEN 9074.00
DEN 9552.00

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_2

Главните својства

Боја На Каросеријата:
7 глави, 13 глави, 19 глави
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Број На Модел На:
1008-1
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Алуминиум
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Тип На Прекинувач:
Далечински Управувач,Knob прекинувач,Сензор,Допрете On/Off Прекинувач
Место:
Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела,Златен
Примена:
Трпезарија
База Тип:
G4
Бренд Име:
WGNUUC
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Осветлување Област:
5-10square метри
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Алуминиум
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1

Избор на купувачот