Diy 6 дури и Тркалезна торта купот / Кифла Купот / Moussi Запад Dim Sum Силиконски Калап Торта Мувла Алатка Пудинг Бесплатен Превозот
Ново

Diy 6 дури и Тркалезна торта купот / Кифла Купот / Moussi Запад Dim Sum Силиконски Калап Торта Мувла Алатка Пудинг Бесплатен

DEN 378.00
DEN 401.76

Во форма достапна за нарачката

197 кг >> Превозот и Ракувањето 1. Превозот метод"Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" се евтини и безбедно, но тие не може да се следи.Најдобрите Производи!Најдобрите Услуги!Се надевам дека ќе може да ни даде 5 ѕвезди feedbakc! Ви благодарам многу!
. Ако ја прими стоката скршени. Ако сте disatisfied со предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбедат најдобро решение и да работат понапорно за да ви даде повеќе одлична услуга. Обработка на Време : 5-7 дена за сите наредби. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Ако ви е потребна за следење на информации, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", ви благодариме. Политика за наплата : Ние обезбеди сигурен сервис политика. Под $5 нарачки се Кина Пост Обичен мал Пакет Плус на Превозот. Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење. Превозот Начин : Повеќето наредби(помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака / Netherland Пост / Швајцарската Пост. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се прошири и датум на испорака за вас. Ако midn на ова,ве молиме внимателно да се сними . Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас. Ако вашиот потврда дојде време, но се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Меки и удобни : ви благодариме на мекоста на силиконски материјали, торта мувла производи се чувствуваат удобно, многу флексибилни, нема нарушување. >> Повратни информации Доколку не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации. Ако ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата.Diy 6 дури и Тркалезна торта купот / Кифла Купот / Moussi Запад Dim Sum Силиконски Калап Торта Мувла Алатка Пудинг Бесплатен Превозот Карактеристики на Производот 1.) во Белешки Дел кога проверете. Ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во прв пат. Висока температура : погоден за температура спектар на -40 на 230 целзиусови степени, може да се користи во микробранова печка и фурна.Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат,особено за време на сезона.7cm тежина:0. Лесен за чистење : силикони торта мувла производи може да биде обновен по употреба во чиста вода за плакнење, но исто така и во машина за миење на садови за чистење. Долг живот : природата на силиконски материјал е многу стабилна, системот направи торта мувла производи, во споредба со другите материјали имаме подолг живот. Животната средина не-токсични : од суровини за готови производи, кои се испраќаат во фабрика не произведува никакви токсични и опасни материи 6、 Ние ќе испрати боите на објектот случајно. Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил.Бидејќи руската Пост, новата политика на полно име, ве молиме, понуда секој клиент ги твоето полно име пред да ја платите вашата платежна адреса. Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена. Големина L30*W18*H3. Нема Спор ве молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи.

Главните својства

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ОД FDA,SGS
Број На Модел На:
HPGJ039
Бренд Име:
ЈИ ЏИЈА JU
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
печење алатки
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
Тркалезна торта купот/Кифла Купот/Moussi Запад Dim Sum Мувла
Тежина:
0.197 kg
Производ големина (L x W x H):
30*18*3.7 cm
Употреба:
Чоколадо пудинг желе бисквит торта калап Сапун
Флексибилни и свитлива:
Производот е флексибилен и овозможува лесно складирање

Избор на купувачот