Новите Исламски Муслимански Жени е Глава Шамија Mercerized Чипка Underscarf Покрие Headwear Хаубата Обичен Капи Внатрешна Hijabs 10 компјутери/многу
Ново

Новите Исламски Муслимански Жени е Глава Шамија Mercerized Чипка Underscarf Покрие Headwear Хаубата Обичен Капи Внатрешна Hijabs

DEN 615.00
DEN 654.72

Во форма достапна за нарачката


Новите Исламски Муслимански Жени е Глава Шамија Mercerized Чипка Underscarf Покрие Headwear Хаубата Обичен Капи Внатрешна Hijabs 10 компјутери/многу
Бесплатни Големина : 24cm*18cm,се Водат Еластична,Прилагодлив

Главните својства

Тип На Објект:
Hijabs
Декорација:
Никој
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Чипка
Hijabs Тип:
Внатрешниот Hijabs
Број На Модел На:
TC303
Материјал:
Чипка
Категории на производи:
Националната капа
Применливи пол:
Женски
Применливи Возраст:
Возрасни
Текстурата на материјалот:
Чипка
Стил:
Народ
Популарната елементи:
Класичен
Акции тип:
Целата еден
Обработка на прилагодување:
Yes
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Избор на купувачот