beibehang Сопствени 3d позадина убава Дубаи ноќ гледање ТВ позадина дневна соба и спалната соба ѕид хартија декорација
Ново

beibehang Сопствени 3d позадина убава Дубаи ноќ гледање ТВ позадина дневна соба и спалната соба ѕид хартија декорација

DEN 848.00
DEN 1488.00

Во форма достапна за нарачката

Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот . (ширина и висина) . Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 4-5stars. Не постер.8 m Висина = 1.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Не ѕидот налепници.

Главните својства

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
huang:
14511249

Избор на купувачот