Z D40CM X H45CM Модерната LED Кристал Лустерот Европската Креативност Дизајн Осветлување Тела За Ресторан И Скалило Aisle
Ново

Z D40CM X H45CM Модерната LED Кристал Лустерот Европската Креативност Дизајн Осветлување Тела За Ресторан И Скалило Aisle

DEN 10443.00
DEN 12432.00

Во форма достапна за нарачката


3 ОРИГИНАЛНИ ПРЕВОЗОТ ЦЕНА ЌЕ БИДАТ ОДЗЕМЕНИ ОД СРЕДСТВАТА. 4) Ние ќе рефундирање на НАШАТА ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако ние се се враќа се ОШТЕТЕНИ или се КОРИСТИ по примени, 30% од износот ќе се наплаќа.
5 Ние ќе ги провери секој се враќа внимателно.
Опис :
Z D40 CM X H45 CM Модерната LED Кристал Лустерот Европската Креативност Дизајн Осветлување Тела За Ресторан И Скалило Aisle
Стил : Современа и Модерна
бренд име : getop
100% сосема нов и добар квалитет
извор на светлина : 6 x E14 Max 60 W (3 W LED вклучени како дар)
Компатибилен светилки : Dimmable LED Blubs енергија, заштеда на Енергија светилки, Халоген Светилки итн
Димензии : Дијаметар 40 CM X Height45 CM
Кристал боја : транспарентна
Собранието е потребно ,прилагодени на услугата е достапна . 2) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Политика На Враќање :
Во поглед на посебни осветлување производи, нашата политика на враќање е како што следува :
1, обично не се препорачува враќање и обнова, ние ви препорачуваме resending замена на оштетени или исчезнати резервни делови.
Ако ја прими стоката по незадоволство од нашите производи или не ги исполни вашите очекувања. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно. 2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме следете ги Политика на Враќање :
1 Сите не-дефектен, неоштетени производи мора да се врати во рок од 1 месец по сте го добиле. 5) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
4 И КУПУВАЧОТ треба да ја ПЛАТИ ВРАТИ ТАКСИ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
2, ние сме посветени на обезбедување на доживотна гаранција, Една година бесплатна гаранција (бесплатно цена и поштарина).Ви благодариме за разбирањето!
. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 3) ОПЕРАТОР на ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
2 ве Молиме вратете го во оригинална кутија, ако вие не треба / го сакаат тоа.
Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. (Освен некои земји и APO/FPO) 2) Ние само брод да се потврди цел адреси. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. За повратни информации и контакт : 1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. 4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас! За гаранција и враќање : 1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Главните својства

Боја На Каросеријата:
D40CM X H45CM
Wattage:
warm white, cold white
Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
getop
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Кристално
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Број на извори на светлина:
6
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE
Заврши:
Полиран Хром
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
Yes
Стил:
Модерна
База Тип:
E14
Напон:
90-260V
Материјал:
Кристално
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
синџир pendant
Абажур Боја:
Злато
Број На Модел На:
10903

Избор на купувачот