Нови Жичен Игри Глувчето USB 3 Копчиња Оптички Тркала Antiskid Матирано за PC Pro Лаптоп Гејмер Компјутер EM88
Ново

Нови Жичен Игри Глувчето USB 3 Копчиња Оптички Тркала Antiskid Матирано за PC Pro Лаптоп Гејмер Компјутер EM88

DEN 116.00
DEN 133.44

Во форма достапна за нарачката

Нови Жичен Игри Глувчето USB 3 Копчиња Оптички Тркала Antiskid Матирано за PC Pro Лаптоп Гејмер Компјутер EM88
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Копчињата За Бројот : 3
Копчињата на животниот Век : 30 милион пати
Работен режим : Opto-електронски
Конективност : wired
Ергономија : Двете раце
Глувчето интерфејс : USB
Димензии : 70*115*35mm
1 x Игри Глувчето
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Главните својства

Тип:
Жичен
Интерфејс Тип:
USB
Стил:
Прст
Пакет:
No
Производи Статус:
Акции
Примена:
Десктоп,Лаптоп
Метод На Следење На:
Оптички
Рака Ориентација:
Двете Раце
Број на Ролки:
1
Број на Копчиња:
3
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Број На Модел На:
N/A
Бренд Име:
centechia

Избор на купувачот