Бесплатен Превозот Висок Тип Двојна Крстот се Справи со Антички Бакар Кујна Бања Bain Потоне Тапа Вртливата Spout Суета Миксер Допрете GI31
Ново

Бесплатен Превозот Висок Тип Двојна Крстот се Справи со Антички Бакар Кујна Бања Bain Потоне Тапа Вртливата Spout Суета Миксер

DEN 2773.00
DEN 4621.44

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот Висок Тип Двојна Крстот се Справи со Антички Бакар Кујна Бања Bain Потоне Тапа Вртливата Spout Суета Миксер Допрете GI31
Опис на производот : Инсталација Тип : Дек Монтирани
Инсталација Дупки : Еден Дупка
Број на Рачки : Dual Рачки
Крај : Антички Месинг
Вентил Тип : Керамички Вентил
Ладна и Топла Прекинувач : Yes
Лесно да се чистат и инсталиран
Пакет : Тапа&црева&accesssories
.
Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден. Ние обично брод од страна на FEDEX или некои директни линии за некои земји. Обично времето за испорака е 5-10 дена. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката.
Контактирајте со нас на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратна информација јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

Главните својства

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
GIZERO
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Топли И Ладна Вода:
Yes
Површински Третман:
античкиот месинг
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
GI31

Избор на купувачот