Задните Wiper Прозорец Wiper Ножот За BMW Mini Cooper R56 Hatchback Задните Wiper Рака & Сечилото 2006-2013 Нов Сет
Ново

Задните Wiper Прозорец Wiper Ножот За BMW Mini Cooper R56 Hatchback Задните Wiper Рака & Сечилото 2006-2013 Нов Сет

DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


Задните Wiper Прозорец Wiper Ножот За BMW Mini Cooper R56 Hatchback Задните Wiper Рака & Сечилото 2006-2013 Нов Сет
ФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за предните светла на автомобилот
Состојба : НОВА
Производот Број : BW04
Испорака : 1 сет (1 задните рака +1 задните сечилото)
Должина Wiper Сечилото : 260mm
Способен ДА : ЗА BMW MINI COOPER R56
МОДЕЛ ГОДИНА : 2006-2013
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Главните својства

Име На Модел:
BW04
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
За Возило Брендови/Модел:
Мини
Бренд Име:
DR
Специјални Функции:
НАПРАВИ ЗАДЕН ПРОЗОРЕЦ ЈАСНО
Материјал Тип:
PBT Пластични Суровини, Природна Гума
Година:
2006-2013
Автомобил Направи:
За BMW MINI COOPER R56

Избор на купувачот