Алуминиум Пренос Масло Кулер за СЕДИШТЕ КОРДОБА IBIZA 1.4 1.6 1.8 1.9 ТД-99 OE:096409061G автомобил стил
Ново

Алуминиум Пренос Масло Кулер за СЕДИШТЕ КОРДОБА IBIZA 1.4 1.6 1.8 1.9 ТД-99 OE:096409061G автомобил стил

DEN 1621.92

Во форма достапна за нарачката


Алуминиум Пренос Масло Кулер
Директно Одговара
ОЕМ БР : 096409061 G 096409061 E 096409061 F
Примена :
Ауди "ФОЛКСВАГЕН" JETTA ГОЛФ БУБА 4 SPD ПРЕНОС МАСЛО КУЛЕР 99-05
СЕДИШТЕТО КОРДОБА IBIZA 1.4 1.6 1.8 1.9 ТД-99

Главните својства

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Голф-Година:
2005,2002,2004,2003,2001,1999
Фолксваген Модел:
Голф
Број На Модел На:
096409061G
Бренд Име:
Reejim
Големина:
as details
Материјал:
Алуминиум
ОЕМ:
096409061G 096409061E 096409061F
Крстот:
425M13

Избор на купувачот