Бесплатен превозот оригинални AVC серво фан DFTA0456B2H DL120G6/DL120G7/DL160G6/DL165G712V 1.5 А ладење
Ново

Бесплатен превозот оригинални AVC серво фан DFTA0456B2H DL120G6/DL120G7/DL160G6/DL165G712V 1.5 А ладење

DEN 696.00

Во форма достапна за нарачката


Модел : DFTA0456 B2 H
Големина на : 40 * 40 * 56mm
Напон : 12 V
Актуелни : 1.5 А

Главните својства

Бренд Име:
AVC
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
6 Линии
Тип:
Фан

Избор на купувачот