Бренд Турски Накит Изјава Голем Овален Ѓердан Синџир Виси Обетки Бронзен Накит Поставите Моите Наредби Деверуша Подарок 11.11
Ново

Бренд Турски Накит Изјава Голем Овален Ѓердан Синџир Виси Обетки Бронзен Накит Поставите Моите Наредби Деверуша Подарок 11.11

DEN 223.00
DEN 405.12

Во форма достапна за нарачката

Кориснички Прифатливо
100% вистински опис,фотографирање во вид, со Висок квалитет.00 Да Posti Финска Економија(RU и од СТРАНА) 15-45 работни дена Да во Кина e Packet (САД) 10-25 работни дена >=$7. Вашето задоволство постигнување на нашата цел., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. За нас, и Ние се Yiwu Yong Xia Накит Co. Како производител и веледрогерија, на различни накит и други декорација. ви благодарам многу!! Испорака 1.
ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбедиме највисок квалитет на производот, sercice & пристапни цени за нашата почит клиенти. Се врати Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на нашите производи, ние не може да гарантира било купувачот ќе биде 100% задоволни со нив.Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Фабрика Директни Продавница & Евтини Цена & Висок Квалитет И Брза Испорака 6. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подароци" или "примероци" со ниска вредност. Ако сте среќни со нас, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди). Но, без разлика што, ние и ветуваме ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем се случиле во текот на трансакцијата. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важна за нас. Цел - - - - - - - Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ви посакувам имаат пријатно купување!
. Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот' дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие.00 Да DHL/ EMS/Федекс/(слободни) 7-10 работни дена >=$180 Да, се разбира,можете да изберете метод што ви треба ! 3. Мини Цел Е 1 Сет Бесплатен Превозот, Да Може Да Се Меша Цел.Сите производи ќе бидат испратени во рок од 7 работни дена по извршената уплата надолу.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. ако ви се задоволи со нашите производи, ве молиме да се даде нашиот производ сите 5 ѕвезди повратни информации и споделување на некоја слика на вашиот споделување може да им даде
други клиент голема помош и удобност, благодарение на вашиот љубезно. Ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет,бидејќи ние сме на накит производство фабриката. за мене, Чесноста секогаш ја покажеме нашата вредност . 7 - - - - - - - Слободно Кина Пост Воздух И e Packet 4.Трговија на големо Има Голем Попуст, Добредојде! 7. ако производите не се исти како desription или скршен во транзит.Ние брод нашите предмети што е можно побрзо со ЕМС/DHL/Федекс или Кина Пост Mail,превозот зависи од вкупните трошоци како удар : Превозот Начин Delivey Време Ред вкупно Следење на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 25-60 работни дена Да во Кина Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-50 работни дена >=$7.
Оваа Ставка Опис Име : Joyme Бренд Африкански Монистра Рубин Накит Поставите Ѓердан турски Злато Индискиот Евтина Имитација на Накит Свадба Додатоци Bijouterias Материјал : кристал кристал и смола lenght Големина : 46 cm Тежина : 35 g Боја : антички злато plaged зелена и црвена смола кристали Пакет : OPP Кеси. можете да не контактирате преку trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл. ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. ние ќе ви одговориме во рок од 24. доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме кликнете тука за да додадете мојата продавница до вашите омилени , ако ви се допаѓа овој објект , ве молиме кликнете тука за да додадете желба листа.

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Материјал:
Смола
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан и earring сет
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жени,Девојки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Накит Сетови
квалитет:
ААА+
Накит Сетови Стил:
Чешка
камен материјал:
кристал /кристал/ смола
свадба накит сет:
жените гроздобер Накит Поставите свадба
тренди свадба накит сет:
тренди свадба гроздобер накит сет
Свадба Накит Сетови:
свадба додатоци
pendant ѓердан сет:
bijoux ethniques
2016 година нови накит сет:
ангажирање накит сет
is_custmoized:
Yes
Накит Сетови:
2 компјутери

Избор на купувачот