PANFELOU 11.3*15.56 cm 12 хороскопски Транспарентен Силиконска Гума Јасно Марки цртан филм за Scrapbooking/DIY свадба албум
Ново

PANFELOU 11.3*15.56 cm 12 хороскопски Транспарентен Силиконска Гума Јасно Марки цртан филм за Scrapbooking/DIY свадба албум

DEN 86.00
DEN 124.32

Во форма достапна за нарачката


Внатрешна Големина : 11.3*15.3 cm
Торба Големина : : 11.5*20.6 cm
Торба има многу парчиња
Повеќе desgin clink оваа Слика~
Висок квалитет јасно марки,имаме стотици desgins~добра Цена ,добар квалитет~
Поширок спектар на производи, ве молиме да кликнете на сликата подолу

Главните својства

Употреба:
детските играчки
Број На Модел На:
CS001
Бренд Име:
PANFELOU
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
ЕВА
Материјал:
Еколошки материјали
боја:
Бела
Штетни Супстанции:
Никој
Употреба:
DIY
време на испорака:
2days
квалитет:
A+
Postjavascript:
празнина(0);
празнична:
Божиќ ноќ на Вештерките свадба
Големина:
11.3*11.56cm

Избор на купувачот