Нови 330w 15r зрак светлина sharpy движи главата светлина од кина manufactuer
Ново

Нови 330w 15r зрак светлина sharpy движи главата светлина од кина manufactuer

DEN 26880.00

Во форма достапна за нарачката


онлајн за продажба на високо квалитетни зрак 15r 330 W sharpy движи главата диско светлина за dj опрема
Спецификација;
Напон : AC110-240 V,50/60 Hz
Извор на светлина:330 W/350 W
Dimmer : 0-100% линеарна затемнување
Strobe : двоен strobe (0.5-9t/s)
Мраз : 0-100% линеарна мраз
Фокус : Електронски фокусирајќи
Оптичка леќа : 2-во-1 со висока прецизност лепак оптичка леќа.
Призмата тркала:изградена-во doubleprism,со различни призмата ефект за факултативна
Боја тркала:1 фиксни боја тркала,13 бои+бела,Виножито ефект брзо прилагодливи, полу-чекор ефект на боја
Фиксна gobo тркала:1 фиксни gobo тркала,13 gobos+бела,дво-насочно променлива брзина на ротација
Хоризонтално скенирање : 540 степени (160bit прецизност скенирање) електронски корекција на грешка.
Вертикална скенирање : 250 степени (160bit прецизност скенирање) електронски корекција на грешка.
Контрола на владата : 16 меѓународниот стандард DMX512 канали, господар-роб на режимот.
Дисплеј : Шарени touch screen дисплеј
Баласт : електронски Баласт да се направи производ полесни, посветла, постабилна крушка, повеќе еколошки енергија, заштеда на енергија. една година гаранција CE &ROHS Сертификат
Слика Шоу;
Пакување & Испорака
Рок на плаќање : T/T,Western Union,Paypal,Зачувам,30% депозит,70% биланс плати пред пратката
Пакување : стандардна картонска кутија или во лет случај
Време на испорака : 3-4 работни дена зависи од количеството
Гаранција : 1 година да им понуди на резервен дел за слободни,покрај тоа, ние сме, исто така, ги преземе за OEM услуга
По продажбата на услугата : Доколку постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас , тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .ако проблемот може да се користат дел да се реши,ние ќе ви понуди замена за слободни рок од 1 година.
Нашите Услуги
Гаранција : ние нудиме една година гаранција.
ако постои проблем со производите,прво,треба да го испратите слика или видео за нас , тогаш нека бидете сигурни што проблемот за производи,ние ќе се обидеме потрудиме да се усогласат со вас ,доколку производите може да се користат делови да се реши,ние ќе ви понуди замена за слободни рок од 1 година
По продажбата на услугата : 24 часа услуга,брз одговор,најдобри продажбата на услугата
Испорака метод : од DHL,UPS-от, Fed Ex,ТНТ така натаму
Рок на плаќање : T/T , Western union, Зачувам услуга, paypal така натаму (30% депозит биланс платени befor испорака)
Време на испорака : според редоследот количина
Ветувањето :
1. Обезбеди професионално лице за да комуницира со вас пред цел.
2. Обезбеди строга квалитетот проверка за секој дел, секој процес пред извоз.
3. Обезбеди оптимална систем решение врз основа на секој клиент е специфични барања.
4. Се обезбеди целосна пост-продажба на услуги, вклучувајќи инсталација, технички водич и trainning.
Ви благодариме за посетата на нашиот веб-сајт, Ако ви требаат повеќе информации за нашите производи или знаат за нашата компанија furtherly, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во секое време!

Главните својства

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
моќност:
100W
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
светла сон
Број На Модел На:
BD-M330b
Напон:
240V
Име:
330W зрак движи главата светлина
моќност:
400W фаза светлина
Извор На Светлина:
330w 15r сијалица зрак светлина
Сијалица живот:
1000hours
Боја на тркала:
13color+празно
Gobo тркала:
14 gobos додадете бело
призма:
двојна ротација 8 лице призма
Ефект:
gobo,зрак,се мијат ефект
Контрола на владата:
dmx512,господар-роб,звук,auto
3 dmx Канал режим:
16//17/24 chs dj lihghting

Избор на купувачот