8мм Природен Камен Amazonite Бисери Ѓердан Синџир Хривнија Поставува Девојки Божиќ Подароци Накит Сетови Правење Дизајн Камен 36inch
Ново

8мм Природен Камен Amazonite Бисери Ѓердан Синџир Хривнија Поставува Девојки Божиќ Подароци Накит Сетови Правење Дизајн Камен

DEN 178.00
DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење). ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion. Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден.

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
YCH0701
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1Necklace+Хривнија
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
боја:
multicolor
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Камен
должина на ѓердан:
36inch
хривнија должина:
7inch

Избор на купувачот