QiAN SiMAi 10pcs За OPPO FIND7 X9007 X9077 X9000 Оригинални внатре Копчето за Скролување Поправка Делови
Ново

QiAN SiMAi 10pcs За OPPO FIND7 X9007 X9077 X9000 Оригинални внатре Копчето за Скролување Поправка Делови

DEN 501.00
DEN 527.52

Во форма достапна за нарачката


Во парк ! 10pcs За OPPO FIND7 X9007 X9077 X9000 Оригинални внатре Копчето за Скролување Поправка Делови + Бесплатен превозот Карактеристики : 100% Сосема Нов . Висок квалитет и најдобра цена. Функција : Користете да се замени скршен бескорисни внатре Копчето за Скролување Бои : како на сликата прикажани Компатибилен : за OPPO FIND7 X9007 X9077 Пакет се Вклучени : 10 X внатре Копчето за Скролување
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Контакт Со Нас На :
1.Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2.Ве молиме не го прават спорот без каква било комуникација во 50 дена .И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас за подобра цена
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
FIND7 X9007 X9077
Компатибилен Бренд:
За oppo
Тип:
Главната Flex Кабел
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Избор на купувачот