3*100*150mm TP304 AISI304 од не ' Рѓосувачки Челик Лист Бранеа од Нерѓосувачки Челик Drawbench Одбор DIY Материјал Бесплатен Превозот
Ново

3*100*150mm TP304 AISI304 од не ' Рѓосувачки Челик Лист Бранеа од Нерѓосувачки Челик Drawbench Одбор DIY Материјал Бесплатен

DEN 667.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
3*100*150mm
is_customized:
Yes
Материјал:
TP304 AISI304
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
DIY или за Обработка на Метал
Број На Модел На:
TP304

Избор на купувачот