Бања Природни Наежвам Чистење Долга Рачка, Дрвена Maasage Здравствена Заштита Бања Тело Четка за бања S9DIS10
Ново

Бања Природни Наежвам Чистење Долга Рачка, Дрвена Maasage Здравствена Заштита Бања Тело Четка за бања S9DIS10

DEN 334.00
DEN 351.84

Во форма достапна за нарачката

Дрвени Бања Туш Телото Назад Четка Наежвам Долго се Справи со Спа Scrubber Сапун Почиста Exfoliating Бања Алатки S9 DIS10 Карактеристики : Специјално дизајнирани за чистење на оние кои е тешко да се постигне места на вашето тело Одлични за телото четкање, exfoliating, масажа, капење или туширање користете Природни свиња е губење на влакната ќе длабоко разлиствам далеку грубост и нечистотија, преку откривање на нови клетки на кожата Користат редовно за поздрава и silkier кожата Материјал : Дрвени & Наежвам Големина : Една големина Пакет се Вклучени : 1 x Дрвени Бања Туш Четка

Главните својства

Употреба:
Чистење
Производот:
Бања Четка/Масажа Четка
Тип:
четка
Примена:
Телото
Број На Модел На:
S9
Материјал:
Наежвам
Други:
Телото
Бања Четка/Масажа Четка:
Чистење

Избор на купувачот