Нови 200pcs/многу 10ml убавина refillable парфем atomizer со 8 бои, мали парфем sprayer шише за патување употреба
Ново

Нови 200pcs/многу 10ml убавина refillable парфем atomizer со 8 бои, мали парфем sprayer шише за патување употреба

DEN 13634.00
DEN 14352.00

Во форма достапна за нарачката


Плаќање
Ние прифаќаме ALIPAY тука.
Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање пораки
Попуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите. Ако само неколку цел многу, ве молиме љубезно цел dirrectly.
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашата поддржува.
Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме љубезно ни даде 5-Ѕвезди, благодарам многу!
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако не сте задоволни со предмети, ние ќе работиме надвор togather до проблемот е решен.
Како да стигнат до нас?
Од страна на центарот за
Со trademanger
За превозот
e Packet во САД : 7-15 дена
Кина Пост Воздух Mail/Сингапур Пост : Околу 25 Работен Ден
Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Превозот време за SPSR да Русија ќе бидат генерално 15-35 дена.
Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPS-от превозот ќе биде побрзо, обично 5-15 работни дена.
Ние прифаќаме Пад на Превозот.
Купувачот треба да се платат увозните или царина.
Квалитетот И Квантитетот Гаранција
Ако најдете било каков проблем во врска со квалитетот или quanitty, ве молиме ги споделите со нас, ние повторно ќе се испрати или наплата. Секако, пред тоа, треба да се обезбеди доказ.
(DHL)Бесплатен Превозот - Нова Пристигнување 1500/Многу Јасно 4 MLGlass ампули Со Алуминиумско Капаче.4 ML Празно Стаклено Шише US$ 340.00 /многу
1500 парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот 1000/Многу Јасно 5 MLGlass Dropper Шише Со Алуминиумска Clourse, 5 ML Етерично масло Сад US$ 328.00 /многу
1000 парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот 1000/Многу Јасно 5 MLGlass Dropper Шише Килибар,Сина,Зелена Dropper Етерично Масло Шише US$ 508.00 /многу
1000 парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот 3000/Многу 1ml Мини Стаклено Шише Парфем, 1cc Стакло Примерок Ампули,1,5 ml,2ml,3ml Е Достапна US$ 280.00 /многу
3000 парчиња / lo
Бесплатен Превозот - Промоција 3000/Многу 1 ML Јасно Килибар Стаклено Шише Со Плута,1 CC Мини Плута ампули,0.5 ml,1,5 ml,2ml,3ml до 1000ml US$ 339.99 /многу
3000 парчиња / многу
Бесплатен Превозот - Промоција 3000/Многу 2.5 ML Јасно Стаклено Шише Со Дрвени Плута,2.5 CC Мини Плута ампули,0.5 ml,1ml,2ml,3ml до 1000ml US$ 408.00 /многу
3000 парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот - Промоција 2000/Многу 10ml Alumium Шише Парфем, Refillable Парфем Atomizer, Метал Спреј Шише US$ 758.00 /многу
2000 парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот - Промоција 1500/Многу 3ml Стаклено Шише Парфем Со Алуминиумска Sprayer, 3ml Алуминиум Магла Sprayer Шише US$ 508.00 /многу
1500 парчиња / многу

Главните својства

Спецификации:
парфем шише
боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml 10cc
Број На Модел На:
APA1001
Капацитет:
10ml 10cc
Материјал на Шише:
стакло со алуминиумски
Место на Потекло:
жеџијанг(кина)
Материјал на sprayer:
Алуминиум
is_customized:
Yes
боја:
8 бои

Избор на купувачот