30KM / H Голема Брзина Далечински Управувач Автомобил 6CH Трик Спорт Комунални Возило (со LED светло + батерија + полнач) РК Автомобил
Ново

30KM / H Голема Брзина Далечински Управувач Автомобил 6CH Трик Спорт Комунални Возило (со LED светло + батерија + полнач) РК

DEN 1604.00
DEN 3487.68

Во форма достапна за нарачката


30 KM / H голема брзина далечински управувач автомобил 6 CH трик спорт комунални возило (со LED светло + батерија + полнач)
Опис
Име : High-speed off-road автомобил трик
Број на канали : 6 канали
Големина : 19-29 * 15 * 9cm
Материјал : ABS пластика + нетоксични гума
Далечински време : 30-40 минути
Далечински растојание : 40-50 МЕТРИ
Брзина : 30 km / h
Карактеристики : висок-брзина (30km / h), лебдат, поле патување, LED светла , Трик
Функција
Преголеми гуми, соодветна надворешна патуваат со брзина до 30km / h
Употреба на полимерни пластика и гума со пригушувањето пол, здрав crashworthiness
Опремени со висок капацитет на батеријата, долго време
Многу акробации, многу интересна
Повеќе блескави ЛЕД светла, супер кул
Убава амбалажа, соодветна како подарок
Производ Оглас
1 * Далечински Управувач Автомобил
1 * Далечински управувач
1 * батерија
1 * Полнач
1 * оригинална кутија

Главните својства

боја:
Зелена, Црвена
Тип:
Автомобил
Карактеристики:
Далечински Управувач,Шок Отпорни,Модел,Крстарење,Музички,Светкави
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,> 6 години,Grownups,2-4 Години
Wheelbase:
10
Материјал:
СТП,Пластика,Гума,Латекс,Метал
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Пакетот Вклучува:
Полначот,Оригинална Кутија,Оперативни Инструкции,Батериите,Далечински Контролер
Предупредување:
no
Вртежен момент:
;K
Гаранција:
2years
Пригушување серво:
df
Контролор На Владата:
MODE1,MODE2
Димензии:
28*15*9
Далечински Растојание:
40-50 МЕТРИ
Контрола На Канали:
6 Канали
Скала:
1
Гуми Песна:
12
дизајн:
Автомобили
Полнење Напон:
100-240V
Број На Модел На:
IPK
Акција Време:
За 30 минути
Далечинска Контрола:
Yes
моќност:
dsf
Серво управувач:
SDF

Избор на купувачот