beibehang ѕид хартија 3d mural оркестарот фото позадина фото стерео Лалињата се црвени рози круг соба кафе Хотели ѕидното сликарство mural
Ново

beibehang ѕид хартија 3d mural оркестарот фото позадина фото стерео Лалињата се црвени рози круг соба кафе Хотели ѕидното сликарство

DEN 734.00
DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката

треба да обезбеди CPF. Не позадина ролни.76m2 заокружување .8 m Висина = 1. Не ѕидот налепници. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување * Ако сакате да направите друга фотографија, тоа не е проблем, ве молиме да ни обезбеди висока резолуција на фотографија дека можеме да го направиме тоа за вас.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.
1 s quare метар = 1pcs.

Главните својства

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Плута / Кората
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
лист
Број На Модел На:
1 квадратен метар
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
is_customized:
Yes

Избор на купувачот