1 парче со Висок квалитет UTP/ TP/ RVS Кабел /Жица Извртување на Машина, Жица Twister WK-20
Ново

1 парче со Висок квалитет UTP/ TP/ RVS Кабел /Жица Извртување на Машина, Жица Twister WK-20

DEN 14578.00
DEN 15345.12

Во форма достапна за нарачката


1 парче со Висок квалитет UTP/ TP/ RVS Кабел /Жица
Извртување на Машина, Жица Twister WK-20
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Слика покаже :
Describtion :
производот број : FH034
Пакување Големина : 27*32*30 CM
Најголемата ликвидација жица со дијаметар : 1.2 MM
ликвидација се врти : 0.5 ~ 9999.9 пати
Брзина : 300-7500 вртежи во минута
Екран : LCD Екран+осветлување
Напон : AC220 V/AC110 V
На вретеното на ветер : Позитивни &негативно
Мотор директно од окно и не пренос на вртежен момент загуба : да
Нула одржување , јаглерод четка ,електромагнетни кочница ,
појас и така натаму ,нема да се носат .

Главните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
WK-20
Тип:
Жица Извртување На Машина
Број На Производ:
FH034
Пакување големина:
27*32*30CM
Најголемата ликвидација жица со дијаметар:
1.2 mm
ликвидација се врти:
0.5 ~ 9999.9 пати
Брзина:
300-7500 вртежи во минута
Напон:
AC220V/AC110V
Вретено ветер:
Позитивни &негативно
Display mode:
LCD + осветлување

Избор на купувачот