Голем Капацитет Козметички Организатор Двоен Слој Виткање Козметика Преносни Складирање Торба
Ново

Голем Капацитет Козметички Организатор Двоен Слој Виткање Козметика Преносни Складирање Торба

DEN 1823.52

Во форма достапна за нарачката

детали за производот

Главните својства

Големина:
M
боја:
Црна, Црвена, Розова, Виолетова
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Класификација:
Сет
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Шема:
Три-димензионални Тип
Употреба:
Алатки
Форма:
Три-димензионални Тип
Дебелина:
13 жица
Применливи Простор:
Бања
Капацитет:
8L
Производот:
Козметика Преносни Складирање Торба
Спецификација:
24*17*20CM
Материјал:
PU

Избор на купувачот