2018 најновите вода растворлив чипка ткаенини Африкански Кабелот Чипка Ткаенини Со Монистра за Партија Фустани Кралска сина бесплатен превозот R6483
Ново

2018 најновите вода растворлив чипка ткаенини Африкански Кабелот Чипка Ткаенини Со Монистра за Партија Фустани Кралска сина бесплатен

DEN 3148.00
DEN 4842.72

Во форма достапна за нарачката


Клиентите во Бога
ustomer во Бога
Ве Молиме Давање 5 Ѕвезди
.
Можете да ги пратите на :
или
Вашата шопинг искуство е многу важен за нас и за нашите бизнис. Ако имате било нешто, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно,Ако имате нешто urgennt да се добие одговор за време на празник, ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress порака. Пред кликнување "Место Поредок' , ве молиме проверете ја вашата Нарачка Детали внимателно.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Драг пријател,
Ви благодариме за шопинг на нашата продавница - се надеваме дека ќе се ужива купувањето! Ние ќе го организира пратка со 3 и 5 дена по испративме на вашата исплата и потоа да го информира
Ќе следење на број. Материјал : швајцарска вода растворлив чипка ткаенина Тежина : околу 2kilogram/5yards Големина : 5 метри во должина, големина на Пакување : 5 дворови/polybag,15 метри/пакет Превозот време : Ние ќе организира пратка со 3 до 7 работни дена по испративме на вашата исплата.Известување Почитувани Купувачи, ви Благодариме на сите за давање нашата продавница целосна поддршка во 2017. Како што е прикажано на сликата :
3. ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа .7 килограм5yards
Превозот време : DHL Express Превозот обично се потребни околу 3 to7 дена Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови. Заврши Цел Форма
Ве молиме внесете ги бараните информации, како Адреса за Испорака, Количина Тип итн. Ние би сакале да ве поканиме да се остави позитивни повратни информации за нашите производи и услуги.g искуство повторно на Ali Express!
со почит
Купувачот Читање
Спецификации; Оваа точка е на залиха и се подготвени да брод Состојба : Сосема нов и unworn Големина : 5 метри во должина Дизајн : Африкански дизајн Тежина : 1. Ставете ја вашата Цел
Кликнете на Производ Фотографија или Име на Производ да го видиш подетални информации.
Како Да Плаќање
Како можам да платам за цел?
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1) Одберете го редот и кликнете на "Плати Сега' копчето
2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Ali Express поддржува Виза , Мастеркард , Маестро Дебитна Картичка , Western Union , и преведување преку банките . Плаќање
По потврдувањето вашата Нарачка, вие автоматски ќе се преземат за да на страницата за Плаќање. За да поставите вашата нарачка,одберете спецификација сакате и внесете количина, и кликнете 'Купи Сега' ;
Како што е прикажано на сликата :
2. DHL Express превозот обично се потребни околу 3 до 7 дена. W elcome на нашата продавница на Нашите професионални за производство на чипка везови
Сите производи вистински фотографии
Опис на производот : Состојба : Сосема нов и unworn Материјал : 100% Полиестер Ширина : 50"/51" Дизајн : Африкански дизајн Минимум цел количество : Минимум цел количество е 5 YD.
вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Производи слика
КАКО ДА СЕ КУПАТ ID : 3084
Како Да Се Купат
Купување на објект со "Купи Сега'
1. и ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со најдобрите buyin. Тоа трае само момент, и тоа€™s одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!
Ако сте незадоволни со секој аспект на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас првиот, па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем. Најдобри желби за Новата Година ! Може да мир,задоволство и среќа биде со вас засекогаш.

Главните својства

Бренд Име:
MY-NI
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Декорација:
Монистра
Ширина:
51inch
Број На Модел На:
VS-R6483
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
вода растворлив чипка
Употреба:
Модата Облека за Повод Свадба Партија итн
Пакување:
5 дворови/парче
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Ширина:
120cm да 130cm
Тежина:
1.7 килограми
Ткаенина тип:
француски нето чипка
Бесплатен Превозот:
Yes

Избор на купувачот