професионален за bmw дијагностички алатка за icom следната a b c со најнов софтвер 500gb hdd ista експерт режим на повеќе јазици
Ново

професионален за bmw дијагностички алатка за icom следната a b c со најнов софтвер 500gb hdd ista експерт режим на повеќе јазици

DEN 19440.00

Во форма достапна за нарачката

Се дијагностицира и програмирање е мулти-јазик, вклучувајќи коло дијаграм информации. Побрзо start-up пати и висока продуктивност 4. Поддршка Мулти-јазик
2.Нема потреба dongle .
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .Експерт Режим со NCS, E-SYS и така натаму . Поддршка еден програмирање и Б M W инженери програмски
3. Обезбеди бонус инженер за слободен софтвер, можете да го користите за да се направи еден модул програмирање.
За царинската проблеми и Данок :
1.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е во адресата, и тогаш може да не го потпише превозот сметка
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Подобрено ракување 6.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days. 1pc x USB Кабел 5. Повеќе флексибилни OBD кабел 7. поврзете на автомобил со пописот или icom а2;
2. Ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања за декларираната вредност.Инаку, пописот ista-стр програма ќе се исклучи автоматски ако имате најпрво поврзан на уредот со компјутер директно. Gbit работилница LAN, наназад компатибилен 2.

Главните својства

боја:
Сива
Јазик:
Англиски, Шпански, Француски, Италијански, Руски, Германски, Denish, Полски, Фински, Холандски, Чешки, Португалски, Јапонски, Шведски, Словенија, Тајландски, Турски, Грчки, Кореја
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Висина:
25inch
Име На Модел:
за BMW ICOM А2 Б В
Објектот Тежина:
2.5kg
Напон:
12V
моќност:
5W
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Должина:
25inch
Електронски:
No
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
2 години
HDD:
500GB
техничка поддршка:
teamviewer9

Избор на купувачот