Зимски уникатен грапав Високи Дизајн 4 слоеви Пурпурна Сува Мелница Пушењето Тутун Билни Мелница Со Мазна полирање
Ново

Зимски уникатен грапав Високи Дизајн 4 слоеви Пурпурна Сува Мелница Пушењето Тутун Билни Мелница Со Мазна полирање

DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката

Вашиот совет е нашата мотивација !
.И вие мора да му кажете ни што дефектот е од страна на стоки и ни даде
вашата цел број. Почитувани купувачи, без оглед на она што се случува или што е проблемот, ве молиме контактирајте со нас прво. Ние не сме одговорни за undeliverable адреса.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). DHL : 3-5 дена
-Велика Британија : 7-10 работни дена
-Франција / Германија / Италија / Шпанија / Други Западна Европа - Земјата : околу 15-25 работни дена
-Руската Федерација : 15-59 работни дена
-Бразил / Аргентина : 15-90 работни дена
Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. Ако
објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе issuea наплата или
замена за вас.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење
број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ве молиме да ги фотографиите и
држат и двете стоки и пакет внимателно. Или,
можете да изберете да имате замена. Ние ќе се реши
проблем и ќе ви даде одговор како е можно поскоро. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Четири делови филтер дизајн
Рака чудак механизам
Остар жилет тревите
Нерѓосувачки челик полен екранот
Тенка поли прстен за непречено мелење
Едноставен и Лесен за употреба
********************************************************************************
Answer : ___________________________ Note :
Работиме на Големо!
Доколку сте Продавач / Веледрогеријата / Аукција продавачот
и сакате да ја продаде истата голема производи што ние го правиме,
ве молиме контактирајте со нас преку порака!
Tinpl Почитувани купувачи,без оглед на она што се случува или што е проблемот,ве молиме контактирајте со нас прво. Ако
стоката скршени, ние ќе reissue е бесплатно.
Материјал : Цинк Легура
Големина : 60mm
Висина : 47mm
Тежина : 150 g
Боја : Виолетова
Топло потсетување : Ако не се покажуваат во кој шема по плаќањето, ние
автоматски ќе испрати еден. EMS : 7-15 дена
3. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот добиле по сте го добиле на стоки. e Packet : 7-12 дена(нормално)
2. За товар, ние ќе разговараме со другата .Пристигнување време :
1. Ние ќе се реши probiem.
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да
изврши до вашето задоволство. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со
сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ако не сте задоволни со нашата служба и производи , ве молиме да дадете
ни пет ѕвезди високи пофалби.
Имаме и други стилови на мелница,доколку имате потреба,можете да контактирате
нас или поглед над другите наши мелница. Кога ќе ја прими стоката, ти најде тоа биле defectived или скршени. Ние сме
задоволство е да одговорите. Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе го најдете она што ви треба.
Здраво ,Драги клиенти. Ние нема да го прифати за наплата без причина. Ако не се добие објект по 39 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.

Главните својства

Број На Модел На:
ES-ГД-101-5
Обликот:
Подарок кутија
Материјал:
Метал
Материјал:
Zine легура
боја:
Виолетова
Дијаметар:
60mm
Висина:
47mm
Тежина:
150g
слој:
4

Избор на купувачот