Зелена Кристал Murano Монистра Шарм Нараквици За Жените Сребрена Алка На Синџирот Нараквици & Алки Pulseras Mujer
Ново

Зелена Кристал Murano Монистра Шарм Нараквици За Жените Сребрена Алка На Синџирот Нараквици & Алки Pulseras Mujer

DEN 194.00
DEN 220.32

Во форма достапна за нарачката


Парична казна или Мода : мода Предмет Тип : Нараквица Стил : Трендовски Пол : Жените Синџир Тип : Змија Синџир Должина : 17~23cm Метали Тип : Цинк легура Формашема : Геометриски Нараквици Тип : Синџир & Линк Нараквици Бренд Име : џек накит Occashion : Годишнина,подарок,дел

Главните својства

Должина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Компатибилност:
ios
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
TAOXU003
Тип На Објект:
Нараквици
Пол:
жените
лето стил:
Шарм монистра
Монистра:
Шарм Нараквици
Должина:
17-23cm
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Бела Розова Боја Црна, Виолетова

Избор на купувачот