Моден Стп Кожа Плик Спојки Торба Серпентина Синџир Crossbody Кеси Мини Жените Торба Змијата Кожата Вечер Чанти H16025
Ново

Моден Стп Кожа Плик Спојки Торба Серпентина Синџир Crossbody Кеси Мини Жените Торба Змијата Кожата Вечер Чанти H16025

DEN 668.00
DEN 890.40

Во форма достапна за нарачката


Моден Стп Кожа Плик Спојки Торба Серпентина Синџир Crossbody Кеси Мини Жените Торба Змијата Кожата Вечер Чанти H16025
Боја за избор : Како Фотографија Серпентина
Материјал : Кожа Стп
Детали Големина : 19cm(H)*28(W)*12(D) CM
Обвивка : Полиестер
Декорација :
Отворениот Метод : Маска
Внатрешната структура : Мобилен Телефон Џеб , Внатрешни работи Патент Џеб, Внатрешни работи Слот Џеб
Најдобар натпревар : Комплименти секој стил фустан и чевли во натпревар боја
Имајте на ум 1 : 1 Инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен
Забелешка 2 : Поради различни производство серии,може да се отстапува на 1-3cm за предмети
Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.
Спецификација
Име : Плик Спојки торба
Тип : Мода, Популарна, Патни, Дневни, Шопинг, Секојдневен, Училиште , стил торба
Главен материјал : Кожа Стп
Пол Женски,Девојка,жени
Големина : 19(H)*28(W)*2 CM
Употреба : Женска чанта,жените торба,Стп Кожна чанта
Боја : Серпентина
Стил : Мини crossbody торба
Пакет : 1*Плик Спојки торба
5777108970468122

Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Обликот:
Размавта
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
Dhukien
Декорација:
Никој
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Број На Модел На:
Плик Спојки торба
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
маска
Повод:
Разноврсна
боја:
Серпентина спојки торба
Материјал:
СТП Кожа
Чанти Тип:
мини crossbody торба
Големина:
19(H)*28(W)*2(D)cm
Пол:
Жени,Жени,Девојки
жените гласник кеси:
синџир crossbody торба
Затворање:
маска
Структура:
Внатрешни Работи Слот Џеб Мобилен Телефон Џеб Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден жените спојки торба
Точка име :
мини crossbody торба

Избор на купувачот