Leyden Антички Месинг/ ORB Двојна Облека/Облека Куки Златна Црн Ѕид Монтирани Бела Керамика База на Бакар Кука Бања Додаток
Ново

Leyden Антички Месинг/ ORB Двојна Облека/Облека Куки Златна Црн Ѕид Монтирани Бела Керамика База на Бакар Кука Бања Додаток

DEN 1572.48

Во форма достапна за нарачката

modname=ckeditor
Функција :
Ѕид инсталација со лесно да го инсталирате на хардвер монтажа.
Античкиот/ Масло Протри Бронза дизајн, керамички база, луксуз и елеганција.
Златен/ ORB црна боја заврши, простор за заштеда на енергија. Површина е мазна и нежна.
Умре фрли од цврсти месинг ( како на сликата од заврши пред ) трајни изградба обезбедува долготрајни квалитет.
Пакет Се Вклучени :
1 * Облека Кука
1 * Инсталација На Пакетот
1 * Инсталација Настава
Answer : ___________________________ Note :
Користете мек материјал за чистење на сунѓерот за да се избегне гребење
Избегнувајте силно влијание врз производот како тоа ќе се создаде дент

Главните својства

Тип:
Облека Куките
Лепливоста Метод:
ноктите
Број на куките:
1-3
Број На Модел На:
LY17062605
Бренд Име:
Leyden
Стил:
Класичен
Материјал:
Бакар
Големина:
As the picture
Материјал:
Бакар / Керамика
Заврши:
Античкиот Месинг/ ORB
Стил:
Класични
Обликот:
Круг
Број на Куките:
2

Избор на купувачот