Нови службен ALL STAR КОЛЕКЦИЈА Cyndaquil 6.5 Кадифен Полнети Кукла Играчка
Ново

Нови службен ALL STAR КОЛЕКЦИЈА Cyndaquil 6.5 Кадифен Полнети Кукла Играчка

DEN 710.40

Во форма достапна за нарачката

Нови Службен ALL STAR КОЛЕКЦИЈА Cyndaquil 6.5" Кадифен Полнети Кукла Играчка Состојба : 100% Нови, Оригинални објект Тежина : 140g/еез Материјал : Кадифен + PP памук Големина : околу 6.5 инчи Pckage : ПП торба Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките X дена откако вашата уплата завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние си имаме свој превозот друштво со најдобрите попуст.
1.За стоки тежина 2 KGS : Обично ќе брод на објекти со ЕМС/DHL/UPS-от (Транзит време кое е потребно за 3-15working дена);или брод со две парцели од Кина пост воздух mail.
3.Ако имате цел транспортни потреби,ве молиме контактирајте со нас.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако реконструкција на објекти, во рок од 15 дена на приемот на предмети за било каква причина.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен за такво оштетување или губење,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот tu врати предметите.
Гаранција&Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на предмети tothe логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Љубов·ви Благодариме
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Димензии:
6.5
Пополнување:
PP Памук
Предупредување:
не се јадат
Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот