5pcs K257B 1.6 мм Мини Волфрам Челик Супер Тешко Резба Вежба Малку За Килибар Восок Бакар Нерѓосувачки Челик се Продава Во Загуба САД
Ново

5pcs K257B 1.6 мм Мини Волфрам Челик Супер Тешко Резба Вежба Малку За Килибар Восок Бакар Нерѓосувачки Челик се Продава Во Загуба

DEN 400.00
DEN 421.44

Во форма достапна за нарачката


Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
2 : Русија : 12-35 работни дена.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
4 : Други земји : 15-45 работни дена.6 mm
Месо тело со Дијаметар : 3. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Имаме било која друга Вежба малку во нашата Продавница.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.И корисни коментари за други клиенти.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
1 : во САД се : 7-12 работни дена.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
3 : Европа земјата : 15-45 работни дена.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат. Волфрам се користи за да се вежба глава, која цврстина само да дијамант , Супер Остар.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.17 mm (Можете да најдете на JT0 Вежба чак да се поправи тоа од мојата продавница)
Вежба малку главата : Волфрам Челик
Вежба малку се Справи со : Бела Челик
Применливи Материјали : ПХБ, SMT, CNC, мувла, скулптура, пластика, бакар, нерѓосувачки челик, Килибар, Восок
Карактеристики : Супер Остар, ве Молиме да обрнете внимание на безбедноста! Нано технологија и напредни мелење технологија, Направи дупка ѕид мазни!
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Време на испорака само за референца.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
Ова е еден вид на волфрам челик вежба малку.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или e Packet да ја испорача вашата парцела.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Бидејќи тоа е многу тенка, тоа е лесно да се пробие во случај на неправилно работење, така што ова ќе се бара да се квалификувани за дупчење технологија.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
. Добредојде!
Вклучува : 5pcs Вежба малку
Глава Дијаметар : 1.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.

Главните својства

Бренд Име:
Pixiuonline
Број На Модел На:
1.6 mm

Избор на купувачот