Biaxial | моторот DC3V-6V DC мотор и TT моторни магнетни пречки rollcage
Ново

Biaxial | моторот DC3V-6V DC мотор и TT моторни магнетни пречки rollcage

DEN 249.60

Во форма достапна за нарачката


Моторни DC3 V-6 V DC мотор и TT моторни магнетни пречки rollcage
Употреба предмет : електронски производи, истражување, робот тело, електрични играчка пиштол, пушка buggies, играчка автомобили, играчки авион вибрации производи, како што се електрични играчка производи
[производ] директно двојно вратило редуктор мотор
[type] 1; 48
[description] силни магнетни, со анти пречки
Не-оптоварување брзина на напон
6 V ≤200m A 200±10% вртежи во минута
3 V ≤150m A 90±10% вртежи во минута

Главните својства

сертификација:
CCC
Тип:
Опрема Мотор

Избор на купувачот