Есен, Зима Облекуваат Муслимански Девојки Долг Ракав Фустан 2017 Бренд 3pcs Деца Облека Поставува Бебе се Облекуваат +Шамија +Лак Партија Свадба
Ново

Есен, Зима Облекуваат Муслимански Девојки Долг Ракав Фустан 2017 Бренд 3pcs Деца Облека Поставува Бебе се Облекуваат +Шамија

DEN 1170.00
DEN 1560.00

Во форма достапна за нарачката


На нашите почитувани клиенти : Кина Нова Година е околу што ќе дојде, па сите на цел создадена во текот на Февруари.11rd - Февруари. 22st ние ќе брод тоа во Февруари.23nd, и предмети, имавме испраќаат надвор, исто така може да одложен малку, па ве молиме почекајте трпеливо. Ние исто така имаме Нова Година Празник, па не можеме да ви одговори навремено. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање! Среќна Нова Година!
Муслимански Девојки Долг Ракав Фустан 2017 Бренд 3pcs Деца Облека Поставува
Големина : 7 T,8 T,9 T,10 T,11 T,12 T
За Возраст : 7-12 години
Големина На Проблемот
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Превозот
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не се
гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Враќање/Поврат
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Дете НИ Големина:
8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 7T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
rorychen
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
CC00316
Стил:
Формално
Материјал:
Полиестер,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
категорија:
Девојки Облека Поставува 2017
Објектот:
Есен Девојки фустан 3pcs поставува
Бесплатен превозот :
Бесплатен превозот
За сезоната:
Пролет,Есен,Зима
За Возраст:
7-12 години
Стил:
Мода,Секојдневен,Слатки,Слатки,Бренд
Декорација:
лак вратоврска
Повод:
Партија,Катира,Birthday (Роденден), Топка,Вечер

Избор на купувачот